WEBRip
Robinas Hudas 1 sezonas Online
+55

Robinas Hudas 1 sezonas

(Robin of Sherwood Season 1)
Trukmė: 1h
Imdb: 8.5 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: -
Aktoriai: Peter Llewellyn Williams. Ray Winstone. Mark Ryan. Clive Mantle. Judi


Filmo siužetas:

1985 metų liepą nuobodžiaujantys Sovietų Sąjungos paaugliai. o paskui juos ir suaugusieji lipte prilipo prie televizorių ekranų – per tuometinę Centrinę televiziją buvo parodytos trys britų serialo „Robinas Hudas iš Šervudo“ serijos. „Trijų muškietininkų“ iki soties „atsivalgiusiai“ auditorijai tai buvo tikras šokas – serialo iš kapitalistinės šalies rodymas per televiziją prilygo aštuntajam pasaulio stebuklui.

„Robinas iš Šervudo” – tai populiarus britų sukurtas TV serialas. Bemaž įspūdingiausia iš visų kine ir televizijoje pasirodžiusių istorijų apie legendinį Robiną Hudą. Čia susipina ryžtas. narsa. įspūdingi nuotykiai. juodoji magija ir senoji religija. Anglų liaudies baladžių herojus. garsusis plėšikas. visą grobį išdalija vargšams. gelbsti nekaltuosius ir baudžia žmonių engėjus.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Robinas Hudas 1 sezonas online nemokamai 3 482 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.