BDRip
Kapitonas Amerika: žiemos karys Online
+88

Kapitonas Amerika: žiemos karys

(Captain America: The Winter Soldier)
Trukmė: 2val. 16min.
Imdb: 7.8 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Anthony Russo. Joe Russo
Aktoriai: Chris Evans. Samuel L. Jackson. Scarlett Johansson


Filmo siužetas:

Fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Kapitonas Amerika: žiemos karys“ žiūrovus dar sykį nukels į įspūdingą „Marvel“ Visatą. Čia. po įvykių filme „Keršytojai“ „Avengers“ išsiskyrus superherojų keliams. sutiksime Styvą Rodžersą – Kapitoną Ameriką akt. Chris Evans. ne tik dirbantį tarptautinėje taikos palaikymo organizacijoje S.H.I.E.L.D.. tačiau ir bandantį prisijaukinti eilinio Vašingtono gyventojo kasdienybę.

Deja. netrukus Styvas patenka į pasauline katastrofa galinčių baigtis įvykių virtinę. Siekdamas išnarplioti piktadarių pinkles. legendinis Kapitonas Amerika vienija jėgas su slaptąja agente Nataša Romanova akt. Scarlett Johansson. vadinama Juodąja Našle. Superherojų susivienijimą vainikuoja prie komandos prisijungiantis Sakalas akt. Anthony Mackie. tačiau. deja. nei vienas komandos narys net nenutuokia kokiomis galiomis apdovanotas kelią jiems pastojęs piktadarys. vadinamas Žiemos kariu akt. Sebastian Stan...

Įspūdingų specialiųjų efektų. pavojų ir suktų intrigų prisodrinta Kapitono Amerikos. Juodosios Našlės ir Sakalo kova prieš grėsmingą piktadarį. kinuose jau balandžio 1 dienos.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Kapitonas Amerika: žiemos karys online nemokamai 4 937 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.