BDRip
Sielonešė Online
+44

Sielonešė

(The Host)
Trukmė: 2val. 5min.
Imdb: 5.9 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Andrew Niccol
Aktoriai: Saoirse Ronan. Max Irons. Jake Abel


Filmo siužetas:

Viena išskirtiniausių ir labiausiai skaitomų „Saulėlydžio" sagos autorė Stephenie Meyer dar kartą nustebins savo gerbėjus bei pristatys dar vieną šedevrą – naujausios savo knygos „Sielonešė" ekranizaciją. Ši knyga 26 savaites laikėsi „New York Times" skelbiamo bestselerių topo viršūnėje. Dauguma. skaičiusių šią knygą. teigia. kad „Sielonešė" padarė didesnį įspūdį nei „Saulėlydžio" serijos.

Be abejonės tai – viena laukiamiausių kino premjerų 2013-aisiais. Vampyrų sagos ir bestselerio „Sielonešė" gerbėjai susivienijo ir. vos paskelbus. kad bus kuriama knygos ekranizacija. net nepasirodžius oficialioms filmo svetainėms. okupavo internetą ir įkūrė begalę gerbėjų svetainių bei forumų. Viešai nepaskelbus filmo aktorių. knygos gerbėjai patys sumontavo filmo anonsą ir paskelbė internete. Artėjant premjerai. intriga tik stiprėja.

Iš filmo herojų akimirksniu atimama viskas. kas jiems brangiausia. Žmoniją okupuoja nematomas priešas. Jis neturi kūno ir vardo. Ateivės sielos apsigyvena žmonių kūnuose. užvaldo jų protus. ištrina asmenybes ir jų prisiminimus: „Kova už jūsų pasaulį jau baigta. kova už jūsų ateitį tik prasideda". – teigia sielų užkariautojos. Žmonės tampa tik marionetėmis – sielų nešiotojais. Žemėje liko vos keletas žmonių. kovojančių su sielomis įsibrovėlėmis. Viena iš jų – Melani. Į ją įkūnijama siela. vardu Klajoklė. Melani kovoja ir pasiruošusi rizikuoti viskuo. kad apsaugotų savo brangiausius žmones: mylimąjį Džaredą. dėdę Džebą. gražuolį Janą. mažąjį brolį Džeimį. Ji įrodys. kad meilė šiame pavojingame pasaulyje nugali viską.

„Sielonešė" – tai neįprasta dviejų moterų. kurios turi dalintis vienu kūnu. kova. Pribloškianti meilės istorija. Įspūdingas meilės trikampis. kuriame tik du kūnai…

Juostoje „Oskarui" nominuota Saoirse Ronan „Mielieji kaulai". „Hana" atlieka ateivio sielos nešiotojos vaidmenį. Seksualusis Maxas Ironsas „Doriano Grėjaus portretas". „Raudonkepuraitė" įkūnija mylimąjį Džaredą. Filmų: „Įkalinti laike" ir „Karo dievas" režisieriaus darbe persipina žmogiški jausmai. nežemiškų būtybių sugebėjimai. nuolatinė įtampa. spalvingi veikėjų paveikslai ir aistringos meilės istorija. kurioje įsimylėjėliai kovoja ne tik prieš įsibrovėlius. bet ir prieš save pačius.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Sielonešė online nemokamai 2 250 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.