Treileris
Nuotrauka atminimui Online
00

Nuotrauka atminimui

(Foto na pamyat)
Trukmė: 1h 20min
Imdb: 4.1 iš 10
Kalba: Rusų k.
Režisisavo: Anton Zenkovich
Aktoriai: Egor Kharlamov. Sanjar Madi. Garik Petrosyan. Irina Temicheva. Stepan


Informacija: Greitai matysite
Filmo siužetas:

„Nuotrauka atminimui“ – kokybiškas ir išskirtinio siužeto siaubo trileris

Šią vasarą pasiruoškite kraupiam ir itin makabriškam nuotykiui – režisieriaus Antono Zenkovičiaus siaubo trileriui „Nuotrauka atminimui“. kuris Lietuvos kino ekranus pasieks jau liepos 6 dieną.

Filmo istorija nukelia žiūrovus į pavojingą ir nieko gero nežadantį girios glūdumoje stovintį namą. kuriame išsigandusi jaunuolių grupė ieško prieglobsčio po to. kai jų automobilis pateko į avariją. 

Atsidūrę name. jie suranda kambarį. kuriame ant sienos kabo daugybė kraupių nuotraukų. kurių vienoje jie pamatė ir savo sudaužytą mašiną. Norėdami išsiaiškinti visą tiesą apie paslaptingas nuotraukas. jie net nenutuokė. jog papuolė į mirtiną žaidimą su likimu.

Pasak kino apžvalgininkų. šis filmas įvardijamas ne tik kaip vienas geriausių rusų siaubo filmų per daugelį metų. bet ir kaip vienas iš originalesnių tokio pobūdžio projektų. kuris prikausto žiūrovus prie kėdžių vystant intrigą ir nepaleidžia iki pat finalinės scenos.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Irina Temičeva. Stepanas Jurpalovas. Anastasija Zenkovič. Sanžaras Madi ir Garikas Petrosianas.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Nuotrauka atminimui online nemokamai 1 504 Žiūrėjo.

  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.