WEB-DLRip
Vaiduoklių žemė Online
+103117

Vaiduoklių žemė

(Ghostland)
Trukmė: 1h 31min
Imdb: 6.6 iš 10
Kalba: Rusų k.
Režisisavo: Pascal Laugier
Aktoriai: Crystal Reed. Anastasia Phillips. Emilia Jones. Taylor Hickson.


Informacija: Pridėta: Rusų k.
Filmo siužetas:

Yra vietų. į kurias grįžti negalima

Po tetos Klarisės mirties. jos namą paveldi sesuo Colleen (akt. Mylène Farmer) kartu su dukterimis. tačiau jau pirmąją naktį naujuose namuose į vidų įsiveržia žudikai. todėl mama yra priversta kovoti dėl savo dukterų gyvybių.

Vyresnioji dukra Betė (akt. Crystal Reed) yra visiškai uždara ir drovi. gyvenimo komfortą randanti tik pasauliuose. kuriuos sukuria savo rašytose knygose. Jaunėlė Vera (akt. Anastasia Philipps). priešingai. žymiai atviresnė ir savimi pasitikinti mergina. Po šios trauminių išgyvenimų kupinos nakties skirtingų asmenybių merginos atitolsta viena nuo kitos dar toliau.

Praėjus šešiolikai metų. Betė tampa garsia siaubo istorijų rašytoja. turinčia puikią šeimą ir gyvenimą Čikagoje. tačiau Verą ir toliau kamuoja siaubą keliantys prisiminimai – mergina serga paranoja.

Neplanuotai dukterys ir mama galiausiai vėl susiburia namuose. kur Colleen su Vera gyvena iki šiol. Ir tada prasideda siaubą keliantys neįprasti įvykiai..

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka garsi prancūzų dainininkė. dainų kūrėja ir aktorė Mylène Farmer kartu su televizijos laidos „Jaunasis vilkas“ žvaigžde Crystal Reed.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Vaiduoklių žemė online nemokamai 6 808 Žiūrėjo.

  • Grotuvas 2
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.