BDRip
Tėtukas namie Online
+33

Tėtukas namie

(Daddy's Home)
Trukmė: 1val. 36min.
Imdb: 6.1 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Sean Anders
Aktoriai: Will Ferrell. Mark Wahlberg. Linda Cardellini


Filmo siužetas:

Švelnių manierų ir nekonfliktiškas radijo stoties vadovas Bredas aktorius Will‘as Ferrell‘as. vesdamas simpatiškąją Sarą akt. Linda Cardellini. „kraičio“ gavo ir du ikimokyklinio amžiaus vaikus: berniuką ir mergaitę. Nors abu vaikai su patėviu elgiasi šiek tiek chamiškai. Bredas tvirtai pasiryžęs įveikti visas kliūtis ir laimėti vaikų pagarbą bei meilę. Tačiau vieną dieną Sara sulaukia žinutės iš buvusio vyro Dasčio akt. Mark‘as Wahlberg‘as. kuris praneša. kad labai pasiilgo vaikų ir nutarė atvažiuoti į svečius.

Pamačius biologinį vaikų tėvą. Bredas vos neapalpsta – kaip galima varžytis su šiuo simpatišku. charizmatišku. atletišku. motociklą vairuojančiu ir vaikų besąlygiškai mylimu vyru?! Vis tik Bredas nutaria nepasiduoti. Prasideda tikras kovos dėl vaikų dėmesio čempionatas.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Tėtukas namie online nemokamai 2 419 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.