BDRip
Vaiduoklių byla Online
+11

Vaiduoklių byla

(Ghost Stories)
Trukmė: 1h 38min
Imdb: 6.6 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Jeremy Dyson. Andy Nyman
Aktoriai: Andy Nyman. Martin Freeman. Paul Whitehouse. Alex Lawther. Paul


Filmo siužetas:

Psichologijos profesorius Filipas Gudmanas (akt. Andy Nyman) – užkietėjęs ateistas. besivadovaujantis tik sveiku protu. Vyras juokiasi į veidą paranormaliais reiškiniais tikintiems asmenims. o aiškiaregius ir ekstrasensus laiko pigiais apsišaukėliais.

Sykį jis aptinka seniai pamirštą failą. kuriame – trys paranormaliais reiškiniais įvardintos ir iki šiol neištirtos bylos. Negalėdamas įvykių paaiškinti sveiku protu. skeptiškai nusiteikęs profesorius ima jautį už ragų ir leidžiasi į kelionę. kurioje tikisi išaiškinti mįslingus nusikaltimus bei kartą ir visiems laikams įrodyti. jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas. Tačiau ar viską galima racionaliai paaiškinti? Kaip baigsis profesoriaus kelionė tiesiai į siaubingų istorijų šerdį? Ar vyrui pavyks įrodyti. jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas? O galbūt ano pasaulio būtybės turi šiurpių planų profesoriaus likimui?

Filmą „Vaiduoklių byla“ režisavę scenarijaus autoriai Jeremy Dyson ir Andy Nyman į kino ekranus perkėlė kultinę to paties pavadinimo pjesę. o kino kritikai tikina. jog tai – geriausias visų laikų Didžiosios Britanijos siaubo filmas. Patikrinkime?Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Vaiduoklių byla online nemokamai 1 411 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Grotuvas 2
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.