BDRip
Dėl visko kaltas seksas Online
+22

Dėl visko kaltas seksas

(Sleeping With Other People)
Trukmė: 1h 41min
Imdb: 6.5 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Leslye Headland
Aktoriai: Alison Brie. Jason Sudeikis. Jordan Carlos. Margarita Levieva.


Filmo siužetas:

Džeikas aktorius Jason‘as Sudeikis gyvena Niujorke. dirba mėgstamą darbą. gyvena su mergina. bet negali atsispirti kitų moterų kerams. Jam permiegojus su savo merginos geriausia drauge. jų draugystei ateina dramatiška pabaiga. Štai čia vyras nusprendžia. kad daugiau taip tęstis nebegali ir užsirašo į priklausomybės nuo sekso pagalbos grupę.

Leinė aktorė Alison Brie irgi gyvena Niujorke. dirba mėgstamą darbą. gyvena su vaikinu ir negali atsispirti kito vyro vilionėms. Neatlaikiusi įtampos. vieną vakarą ji viską prisipažįsta savo vaikinui ir taip pat nusprendžia užsirašyti į šią grupę.

Čia Leinė ir Džeikas susitinka pirmą kartą po to. kai dar koledžo laikais prarado vienas kitam savo nekaltybę. Netikėtas susitikimas juose įžiebia romantikos kibirkštį. tačiau abu nusprendžia. kad geriau jiems bendrauti tik platoniškai. Padėdami vienas kitam kovoti su visa apimančiu seksualiniu potraukiu. Leinė ir Džeikas vis daugiau laiko leidžia kartu. Kol galų gale pastebi. kad jie jau yra pora. Trūksta tik vieno - sekso.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Dėl visko kaltas seksas online nemokamai 2 429 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.