BDRip
Klausyk širdies Online
+88

Klausyk širdies

(The Choice)
Trukmė: 1h 51min
Imdb: 6.6 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Ross Katz
Aktoriai: Benjamin Walker. Teresa Palmer. Maggie Grace. Alexandra Daddario. Tom


Filmo siužetas:

Pasaulį sujaudinusi filmo „Žinutė butelyje“ meilės istorija atkreipė Holivudo dėmesį į jauną rašytoją Nicholą Sparksą. Po penkerių metų pagal kitą jo romaną pastatyta juosta „Užrašų knygutė“ įtvirtino rašytojo. kaip neprilygstamo meilės istorijų pasakotojo. statusą. „Bragusis Džonai“ ir „Amžinai tavo“ romantiškiausios pastarojo meto jo knygų ekranizacijos. o dabar į kino ekranus atkeliauja dar viena visas kliūtis nugalinčios meilės istorija – „Klausyk širdies“.

Trevisas gyvena paprastą. ramų gyvenimą jaukiame paplūdimio miestelyje. Vyras dirba mėgstamą darbą. turi jaukius namus. mažą patikimų ir ištikimų draugų būrelį – iki pilnos laimės trūksta tik žmogaus. su kuriuo būtų galima visa tai dalintis. Tačiau moters. kuri užburtų Treviso širdį. jam sutikti dar nepavyko. Viskas pasikeičia. kuomet į kaimyninį namą gyventi atsikrausto žavi mergina Gabi. Iš pradžių bėgdamas nuo minties. kad jo širdį aplankė niekuomet nepatirtas jausmas. galų gale Trevisas pripažįsta sau. kad įsimylėjo. Gabi. kuri. kaip netrukus paaiškėja. yra susižadėjusi. taip pat neabejinga žaviam kaimynui. Situacijai komplikavusis. Gabi nutaria išvažiuoti iš miestelio. kad galėtų ramiai pagalvoti ir susivokti savo jausmuose. Deja. nutinka nelaimė – mergina pakliūva į avariją. Jai balansuojant tarp gyvenimo ir mirties. Trevisas susiduria su sunkiausiu gyvenimo pasirinkimu.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Klausyk širdies online nemokamai 4 817 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.