BDRip
Medžiotojas ir Ledo karalienė Online
+44

Medžiotojas ir Ledo karalienė

(The Huntsman: Winter's War)
Trukmė: 1val. 54min.
Imdb: 6.1 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Cedric Nicolas-Troyan
Aktoriai: Chris Hemsworth. Jessica Chastain. Charlize Theron


Filmo siužetas:

Seniai seniai. kai Snieguolė dar nebuvo gimusi. piktajai raganai Ravenai aktorė Charlize Theron buvo išpranašauta. kad jos sesers Frėjos akt. Emily Blunt naujagimė bus gražiausia karalystėje. Negalėdama su tuo susitaikyti. Ravena pražudo savo dukterėčią. Iš skausmo paklaikusi Frėja pasitraukia į atokią ledo pilį. kur ima augintis mirtinų žudikų – Medžiotojų – armiją.

Po keliolikos metų Ledo karalienės Frėjos vadovaujama kariauna patraukia Ravenos rūmų link. Du geriausi jos armijos Medžiotojai – Erikas ir Sara aktoriai Chris‘as Hemsworth‘as ir Jessica Chastain – bando įtikinti Frėją. kad atsakymas į jos skausmą yra ne kerštas. o meilė. Negalėdami sušildyti ledinės Frėjos širdies. Erikas ir Sara turi surasti būdą. kaip išvengti seserų karalienių mūšio. kuris gali pražudyti visą karalystę.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Medžiotojas ir Ledo karalienė online nemokamai 2 171 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.