BDRip
Nusikaltimai ir prasižengimai Online
00

Nusikaltimai ir prasižengimai

(Crimes and Misdemeanors)
Trukmė: 1 Val. 44 min.
Imdb: 7.9 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Woody Allen
Aktoriai: Bill Bernstein, Martin Landau, Claire Bloom, Stephanie Roth Haberle,


Filmo siužetas:

Akių ligų daktaras Džiuda Rozentalis turi romaną su Dolores ir yra įvykdęs keletą finansinių nusikaltimų. Dabar Dolores grasina, jei meilužis nepaliks savo žmonos, atskleisti jai jųdviejų meilės romaną ir svetimų pinigų išeikvojimą. Džiudos brolis Džekas pasiūlo meilužę nužudyti. Džiuda turi išspręsti dilemą: nužudyti moterį ar leisti jai sugriauti jam gyvenimą? O dokumentinių filmų kūrėjas Klifordas turi sukurti juostą apie savo garsų turtingą svainį Lesterį. Klifas atstovauja rimtai žiniasklaidai ir jo dokumentinius filmus rodo tik mažai žinomuose kino festivaliuose. O Lesteris kuria populiarias situacijų komedijas bei muilo operas, ir tos jam neša sėkmę bei pinigus. Su moterimis Klifui nesiseka ir net jo žmona žiūri į jį su panieka. Lesteris priešingai – garbinamas moterų ir turi daugybę meilės ryšių. Statydami filmą jiedu abu įsimyli prodiuserę Hali. Nors Klifą su Hali daug kas sieja ir iš pradžių ji simpatizuoja dokumentinių filmų kūrėjui, netrukus jį palieka ir išteka už Lesterio, sudaužydama Klifui širdį. Šios istorijos plėtojamos lygiagrečiai ir visi susitinka tik pabaigoje, vestuvėse, kuriose dalyvauja ir Džiuda, ir Klifas.

Filmas nominuotas 3 „Oskarams“: už geriausią režisūrą, scenarijų ir antrojo plano vaidmenį aktoriui Martinui Landau. Nominuotas „Auksiniam gaubliui“ už geriausią filmą. Nominuotas 6 BAFTA prizams. Laimėjo Londono kino kritikų apdovanojimą už geriausią filmą, scenarijų, režisūrą. Iš viso pelnė 16 kino apdovanojimų ir 21 nominaciją.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Nusikaltimai ir prasižengimai online nemokamai 125 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.