BDRip
Koletė Online
+33

Koletė

(Colette)
Trukmė: 1h 51min
Imdb: 7.0 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Wash Westmoreland
Aktoriai: Keira Knightley. Eleanor Tomlinson. Dominic West. Fiona Shaw. Aiysha


Filmo siužetas:

Biografinė juosta „Koletė“ pasakoja apie paprastą XIX-ojo amžiaus pabaigos Prancūzijos merginą. išsiskyrusią ypatingu rašytojos talentu. Augdama provincijoje. šio savo talento mergina labai kam nedemonstravo. tačiau ištekėjusi už sėkmingo Paryžiaus rašytojo ir persikėlusi į kvapą gniaužiantį bei prabanga pribloškiantį sostinės gyvenimą. Koletė (ją vaidina Keira Knightley) leidžiasi įtikinama vyro (aktorius Dominic‘as West‘as). kad jos. moters. kūrybos niekas neskaitys ir ji turėtų rašyti ne savo. o jo vardu.

Naujas „Vilio“ (jos vyro literatūrinis pseudonimas) romanas apie jauną. žavią. išmintingą ir nuovokią provincijos merginą Klodiną Paryžiuje sukelia tikrą sensaciją ir tampa bestseleriu. Užjutęs tikrą aukso gyslą. Koletės sutuoktinis įkalba žmoną sėsti rašyti Klodinos istorijos tęsinių. Sulig kiekviena nauja knyga susidomėjimas auga. o Vilis maudosi šlovėje. piniguose ir panegirikose. Kol vieną dieną Koletei trūksta kantrybė. Aistringos moters kova dėl kūrybinės laisvės labai greitai pavirsta į kovą dėl socialinių normų. visuomenės nustatytų rėmų laužymo bei saviraiškos ir teisės tiesiog būti savimi.

Tikroji Sidonija-Gabrielė Koletė (Sidonie-Gabrielle Colette) gyveno 1873-1954 m. Be knygų rašymo. moteris taip pat dirbo žurnaliste bei vaidino teatre. Per savo gyvenimą Koletė parašė 30 kūrinių. iš kurių žymiausias – novelė „Gigi“. 1948-aisiais rašytoja buvo nominuota Nobelio literatūros premijai.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Koletė online nemokamai 3 291 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.