BDRip
Drugelis Online
+11

Drugelis

(Papillon)
Trukmė: 1h 57min
Imdb: 6.6 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Michael Noer
Aktoriai: Rami Malek. Charlie Hunnam. Tommy Flanagan. Eve Hewson. Roland


Filmo siužetas:

Seifų vagis Henris „Drugelis“ Charrière (akt. Charlie Hunnam) yra nepagrįstai apkaltinamas žmogžudyste ir nuteisiamas savo bausmę atlikti Velnio saloje-kalėjime.

Pasiryžęs atgauti savo laisvę. Henris užmezga keistą draugystę su niūriu nusikaltėliu Luisu Dega (akt. Rami Malek). kuris mainais už suteiktą apsaugą. sutinka finansuoti „Drugelio“ pabėgimą.

Tai pasakojimas apie garbę. draugystę ir begalinį norą ištrūkti į laisvę bet kokia kaina – net jei ta kaina būtų be galo didelė.

1969 m. bestseleriu tapę H. Charrière memuarai „Drugelis“ pirmąkart buvo adaptuoti kine dar 1973 m. kino juostoje. tačiau naujojo filmo siužetas. kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Charlie Hunnam („Karalius Artūras“. „Anarchijos vaikai“) bei Rami Malek („Ponas robotas“. „Ištroškę greičio“). papildytas įvykiais iš 1972 m. bestselerio tęsinio „Banco“.

Pagal prancūzų romaną-bestselerį sukurtame filme pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Charlie Hunnam („Karalius Artūras“. „Anarchijos vaikai“) bei Rami Malek („Ponas robotas“. „Ištroškę greičio“).Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Drugelis online nemokamai 3 268 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.