BDRip
Tiesa arba drasa Online
+33

Tiesa arba drasa

(Truth or Dare)
Trukmė: 1h 40min
Imdb: 4.5 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Jeff Wadlow
Aktoriai: Lucy Hale. Tyler Posey. Violett Beane. Sophia Ali. Nolan Gerard Funk.


Filmo siužetas:

Grupelė draugų vyksta atostogų į Meksiką. Nusprendę pasilinksminti. jaunuoliai ima žaisti nekaltai atrodantį žaidimą „tiesa arba drąsa“. kuomet kiekvienas privalo atsakyti tiesą į užduodamą klausimą arba įvykdyti drąsos reikalaujančią užduotį. Jau netrukus paprastas tiesos ir drąsos žaidimas virsta mirties lenktynėmis. kuomet dalyviai nusprendžia žaisti prieš taisykles ir pasitelkia mirtį nešantį melą. Kas žiauriame žaidime su mirtimi laimės likdamas gyvu?

Legendinėje kino studijoje Blumhouse Productions gimęs siaubo trileris „Tiesa arba drąsa“ žiūrovams primins paauglystėje šimtus kartų žaistą žaidimą. priversdamas susimąstyti ar esate pasiryžę žaisti iki mirties? Už juostos vairo stojęs režisierius Jeff Wadlow. kūręs filmą „Smūgis žemiau juostos“ (angl. „Kick-Ass 2“). tikina. jog „Tiesa arba drąsa“ sustingdys kraują ir privers laikyti liežuvį už dantų.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Tiesa arba drasa online nemokamai 4 567 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.