BDRip
28 savaitės po Online
+22

28 savaitės po

(28 Weeks later)
Trukmė: 1h 40min
Imdb: 7.0 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Juan Carlos Fresnadillo
Aktoriai: Robert Carlyle. Rose Byrne. Jeremy Renner. Harold Perrineau.


Filmo siužetas:

Originaliame. pirmajame filme „28 dienos po..." Didžiosios Britanijos sostinėje siautėja galingas virusas. Jo plitimui pakanka menkiausio kraujo lašelio. o virusas pasireiškia žiauria neapykanta visiems. kas dar neinfekuoti. Per keturias savaites Londonas iš klestinčio miesto pavirsta išprotėjusių žmonių nusiaubta dykyne. Likę sveikieji apsisprendžia palikti namus ir mažomis grupelėmis pabėga iš viruso karalyste tapusios sostinės.

Naujoje juostoje „28 savaitės po..." vaizduojami įvykiai prasideda praėjus maždaug septyniems mėnesiams po pirmojo filmo istorijos. Jungtinės Valstijos paskelbia. jog nugalėjo virusą. o didžiulė Amerikos karių ir medikų grupė imasi užduoties sugrąžinti gyvenimą į Didžiosios Britanijos sostinę.

Tikėdamiesi vėl gyventi normalų gyvenimą. į Londoną ima grįžti pabėgėliai. Tačiau niekas nežino. kad vieno iš sugrįžtančiųjų organizme tūno mutavęs virusas. Dar galingesnis. dar klastingesnis ir pragaištingesnis. Londono gatvėse užverda tikras pragaras...Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti 28 savaitės po online nemokamai 2 151 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.