BDRip
Tai pasirodo naktį Online
+1420

Tai pasirodo naktį

(It Comes at Night)
Trukmė: 1h 31min
Imdb: 6.5 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Trey Edward Shults
Aktoriai: Joel Edgerton. Christopher Abbott. Carmen Ejogo. Riley Keough. Kelvin


Filmo siužetas:

Antrasis Edwardo Shultso filmas po puikios praėjusių metų juostos „Krisha“ nukelia žiūrovus į baisios ligos nusiaubtą pasaulį – vienus ji pražudė vos per kelias dienas. o likę gyvi desperatiškai ieško maisto ir nepasitiki niekuo aplinkui. Tai tikrai siaubinga liga: kūnas pasidengia kraujosrūvomis. akys pajuoduoja. žmogus vemia krauju. Tačiau tai nėra dar viena variacija „The Walking Dead“ ar „28 Days Later“ tema. Labai svarbu. kad Shultso pasaulio pabaigos vizija prasideda ne nuo atakos. o nuo įvykio. visam laikui pakeitusio jauno vyro gyvenimo trajektoriją: artimo žmogaus mirties. Tai filmas. kuriame blogiukai yra praradimas. sielvartas. skausmas. baimė ir nepasitikėjimas. o ne tradiciniai smegenų ištroškę zombiai. antgamtiškos jėgos. ar miškuose tūnančios raganos – ir nepaisant to. tai yra vienas baisiausių pastarųjų metų filmų.
Tai filmas. kuriame tikrasis siaubas kyla iš vidaus. ne išorės. Tai nėra naujas dalykas. Panašiu keliu yra ėję George’as A. Romero. Johnas Carpenteris ir Stanley Kubrickas. Tačiau Shultso juosta nesiima mėgdžioti nė vieno iš jų. Iš tiesų. net stebina. kiek siaubo režisierius sugeba išspausti iš juostos be tradicinių blogio jėgų. Tai savotiškai yra atvirkštinis siaubo filmas. parodantis. kad jokios išorinio pasaulio negandos nėra blogesnės nei tai. kas jau yra mūsų viduje. O tai priverčia susimąstyti.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Tai pasirodo naktį online nemokamai 5 091 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.