WEBDL
Didžiapėdžio vaikis Online
+1111

Didžiapėdžio vaikis

(The Son of Bigfoot)
Trukmė: 1h 32min
Imdb: 6.2 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Jeremy Degruson. Ben Stassen
Aktoriai: Cinda Adams. George Babbit. Laila Berzins. Joey Camen. Jeff Doucette.


Filmo siužetas:

„Alvino ir burundukų“ kūrėjai pristato linksmą. nuotykių ir staigmenų kupiną filmą visai šeimai. atskleidžiantį vieną didžiausių žmonijos paslapčių apie paslaptingąjį Didžiapėdį. kuris iš tiesų nėra jau toks paslaptingas.

Aplinkinių keistuoliu vadinamas Adamas ir pats jaučia. kad yra kitoks: nukirpti plaukai jam atauga pernakt. o naujus batus jis išauga vos per savaitę. Berniukas numano. kad tai susiję su kažkada iš namų išėjusiu jo tėčiu. todėl ryžtasi leistis į kelionę ir jį surasti. Galite tik įsivaizduoti Adamo nuostabą. kai paaiškėja. kad jo tėtis yra ne kas kitas. o legendinis Didžiapėdis! Maža to – berniukas sužino. kad ir pats yra apdovanotas ypatingomis galiomis. Deja. Adamo pėdsakais į mišką atseka ir klastingi. jau seniai Didžiapėdį sugauti norintys piktadariai. Adamas kartu su tėčiu stoja į kovą. kad apgintų savo naujuosius namus.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Didžiapėdžio vaikis online nemokamai 3 500 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Grotuvas 2
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.